بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

دندانپزشک خوب در تهران | بهترین دندانپزشک

خانم دکتر ترمه

دندانپزشک خوب در تهران | بهترین دندانپزشک

بارزترین مزیت های یک دکتر دندانپزشکی خوب در تهران میتوان به آن اشاره کرد به شرح زیر میباشد :

1-تغییر اندازه، شکل و نظم دندان‌ها

2-تنظیم فاصله بین دندان ها

3-بهبود یا اصلاح بایت دندان

4- بلیچینگ( سفید کردن دندان ها ) و جرم گیری دندنا های زرد شده

5-ترمیم پوسیدگی، شکستگی، ترک یا لب‌پر شدن دندان‌ها

6-جایگزینی دندان غائب

7-قرار دادن  درمان‌ها ی جدید به جای در مان ها و ترمیم‌های قدیمی و نازیبا

8- بهبود و ترمیم دیگر بیمارهای دندان و لثه

دکتر ترمه متخصص جراحی دندان و یکی از دندانپزشکان در تهران توانسته بیش از چندین سال فعالیت پاسخگو تمامی مشتریان عزیز خود در این راستا باشد چرا که دندانپزشک خوب در تهران در این شرایط رعایت نوبت دهی هماهنگ و سر موعد و همچنین سرعت در انجام کار میباشد که خداروشکر به لطف خدا ازین مزیت بهره مندیم و خدارا شاکریم و مفتخر به عرضه خدمت به مشتریان عزیز در مطب.

بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران با بیش از چندین سل تجربه

بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران با بیش از چندین سل تجربه 

بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران با بیش از چندین سل تجربه

دندانپزشک خوب در تهران یا بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران :

دردهای زیادی بر اثر به وجود آمدن بیماری در دنیا وجود دارد یکی ازاین درد ها که می تواند آسایش را از فرد سلب کند دندان درد می باشد.اولین کار که بعد از درد دندان به فکر ما میرسد این است که یک دندانپزشک خوب پیدا کنیم. برای همین پیدا کردن یه دندانپزشک خوب در تهران کار ساده ای نیست . پیدا کردن بهترین دندانپزشک های تهران که خصوصیاتی منحصر به فرد که علاوه بر تخصص و تجربه، از تجهیزات و ابزار خوب ، بهداشت محیط و لوازم کامل تخصصی به روز دندانپزشکی ، با بیمه های درمانی قرارداد داشته باشند و از مواد مصرفی درجه یک با کیفیت عالی استفاده کنندخیلی مهم و ضروری می باشد.

خانم دکتر ترمه جراح دندانپزشکی و متخصص ایمپلنت و طرح اصلاح لبخند و دکتر دندانپزشکی در تهران و دکتر دندانپزشکی شریعتی با بهترین قیمت کامپوزیت دندان آماده خدمت به مشتریان عزیز میباشد چرا که ما به جرات میتوان گفت ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در زمینه کارهای دندانپزشکی در تهران میباشیم جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره مطب تماس بگیرید.

دندانپزشک خوب در تهران خانم دکتر ترمه متخصص

البته تمام این جزئیات که آنها را بازگو کردیم باعث میشه تا بهترین دکترهای دندانپزشکی تو لیست بهترین ها در تهران قرار بگیرد. به نظر می آید بهتر است قبل از روبه رو شدن با دندان درد حتما در مورد دندانپزشک های که در رشته کاری خود ماهرت و تجربه دارند تحقیق کنید .

 

در هنگام انتخاب  بهترین دندانپزشک خوب باید تمام نکات بالا را در نظر بگیریم. پس باید بدانیم که بهترین دندانپزشک باید با اخلاق و باشرافت و پای بند به اصول انسانی ، سلامت و نفع بیمار را مورد توجه قرار بدهد و سعی کند تا می تواند از پیشرفت بیماری دندان و سرایت عفونی آن به بقیه اعضای بدن بیمارجلوگیری کند.و در تمام موارد جراحی با بیمار مشورت کند.


پس در وهله اول مهارت و تجربه دندان پزشک و بعد از آن تجربه در درمان از اهمیت بالایی برخوردار است و از طرفی دیگر شناسایی نوع تخصص دندانپزشکی که برای مراجعه نیز مهم است.برای اینکه بتوانید از بین دندانپزشک ها در تهران بهترین را اتنخاب کنید می توانید از کسانی که با این پزشکان کار کرده اند و از عملکرد آنها راضی هستند تحقیق کنید.

تعهد کاری و اخلاق حرفه ای و دانش کافی و تخصص در زمینه کاری و داشتن تجهیزات مدرن و به روز مهمترین ویژگی های بهترین دندانپزشک تهران است.

خصوصیات یک دندانپزشک خوب

1-شهرت خوب

معروفیت و شهرت خوب همیشه یکی از معیارها و از نکات مهم برای پیداکردن دندانپزشک خوب در تهران است. برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی بهتر است که باید بدانید دندانپزشک مورد نظر شما تا چه حد معروف می باشد .

 

2-محل مطب یا کلینیک

باید این را در نظر بگیرید که مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی به دلیل حساسیت زیاد، حتما باید مکان‎‌های شیک و تمیزی باشند. زیرا در صورت عدم رعایت موارد بهداشتی یکی از محل‌های انتقال عفونت و ویروس‌ در هنگام درمان دندان می باشد.
بهترین دندانپزشک‌ خوب در تهران دارای مطب‌هایی با بهترین تجهیزات و امکانات دندانپزشکی و با نظم و تمیزی ودارای وضع ظاهری خوب می باشد.

3-داشتن تخصص و مدرک فوق در دندانپزشکی

در دنیا امروز دندانپزشکی علمی تخصصی می باشد و دندانپزشکانی با تخصصی‌های مختلف به ارایه خدمت به بیماران می‌پردازند و با توجه به اینکه به کدام یک از این متخصصان مراجعه می‌کنیم بسیار ضروری است.در مواقع دندانپزشک خوب در تهران باید دانش عالی و بسیار دقیقی در مورد دندانپزشکی داشته باشد و همیشه خود را به روز نگه دارد.

 4- سابقه علمی در دندانپزشکی

باید سعی کنید که بدانید یک دندانپزشک تحت چه آموزش‌هایی قرار داشته است که خود این  امر اهمیت زیادی دارد. اینکه او از چه دانشگاهی فارغ التحصیل شده است و چه رزمه علمی‌ای دارد، بسیار باید مهم است.

بیشتر دندانپزشکان خوب سعی می کند که همیشه به روز باشند و در دوره‌های مختلف مربوط به حرفه دندانپزشکی شرکت می‌کنند و دارای گواهینامه‌های مربوطه هستند.

5-رفتار دندانپزشک

بهترین دندانپزشک زیبایی کسی است که به بیمار خود بیش از یک مراجعه کننده اهمیت دهد و با او یک رابطه خوب و محترمانه برقرار کند.احترام به بیماران یکی از بزرگترین خصیصه های دندانپزشکان مطرح تهران است.

6-تعرفه خدمات

همیشه قیمت بالا نشان دهنده کیفیت بالا نیست. یک دندانپزشک خوب در تهران و متعهد قیمت‌ها را براساس تعرفه مصوب تعیین می‌کند به همین خاطر نباید تفاوت زیادی بین هزینه دندانپزشکی در قسمت‌های مختلف تهران باشد.

7-هزینه خدمات دندانپزشکی

بهتر آن است که قبل از انجام هر گونه خدمات دندانپزشکی از قیمت آن اطلاع پیدا کنید. بهترین دندانپزشک در تهران تمام قیمت ها را با شفافیت کامل در اختیارشما قرار می داد تا بیمار دچار سردرگمی نشود.

دندانپزشک خوب در تهران دارای شرایط و یکسری پارامترهای مختلفی برا هر شخصی میتواند داشته باشد که میتوان از وی به عنوان بهترین دندانپزشک  نام برد ولی میتوان به چند مورد مهم این موارد اشاره داشت یکی به موضوع داشتن مطب تمیز و با نظمی باشد و دومی دادن وقت به مشتریان برای آمدن به مطب دکتر میباشد و یکی از ارکان اصلی هم قیمت مناسب ترمیم و یا عصب کشی و پر کردن و ... دندانپزشکی میباشد.

از دیگر برای بدست آوردن یک دندانپزشک خوب در تهران میتوان به اخلاق و منش دکتر و همچنین تمیز بودن وسایل دکتر اشاره کرد به ویژه در این اوضاع کرونا که بیشتر از همه وقت مهم میباشد چرا که برای مشتریان این موضوع بیش از هر زمانی تو چشم میباشد و میتواند مقایسه برایشان با مطب های دندانپزشکی های دیگر انجام دهند در نتیجه این ویژگی مهم برای انتخاب دندانپزشک خوب در تهران میباشد که در واقع میتوان از آن به عنوان بهترین دندانپزشک نام برد.

امروزه بهترین دندانپزشک کسی است که به بیمار خود بیش از یک مراجعه کننده اهمیت دهد و با او یک رابطه خوب و محترمانه برقرار کند.احترام به بیماران یکی از بزرگترین خصوصیت های دندانپزشکان مطرح تهران است.

تعهد کاری و اخلاق حرفه ای و دانش کافی و تخصص در زمینه کاری و داشتن تجهیزات مدرن و به روز مهمترین ویژگی های بهترین دندانپزشک تهران است.امیدوارم توانسته باشیم تا شما را از ویژگی های یک دندانپزشک خوب در تهران مطلع کرده باشیم.

برای ارتباط با ما میتوانید آدرس : تهران - شریعتی - بالاتر از خواجه عبدالله - روبروی پمپ بنزین - ساختمان کسری - طبقه سوم - واحد 10 - تلفن مطب 02122862840 را داشته باشید همچنین مشاوره تلفنی رایگان هم توسط این مرکز انجام میشود.

میخواهم دیدگاه ویکی پدیا را در این مورد بدانیم : 

تاریخچهٔ دندان‌پزشکی در ایران[ویرایش]

عدهٔ معدودی از سلمانی‌ها، شاگرد زرگرها و عطارها را می‌توان اولین افرادی دانست که با استفاده از روش‌های گوناگون، مبادرت به کشیدن دندان، گذاشتن روکش، ساختن دندان مصنوعی یا برای تسکین دردها و ورم‌های دهانی آن هم با وسایل بسیار اولیه مبادرت به انجام امور دندان‌پزشکی می‌کردند.[2]

بعدها مسئلهٔ آموزش دندان‌پزشکی مطرح شد که پیشگامان این حرکت را می‌توان دکتر میلچارسکی ، دکتر سیاح و برخی دیگر از دندان‌پزشکان آن زمان دانست. دندان‌پزشکی، که شاخه‌ای از طب است، تنها کلاس طب تا سال 1297 خورشیدی در مدرسهٔ دارالفنون بود. در آبان‌ماه آن سال، کلاس طب به مدرسهٔ طب تغییر کرد و درنتیجه این مدرسه دارای اتاق و رئیس جداگانه‌ای گشت که محل آن در حیاط بزرگ دارالفنون قرار داشت.

با گذشت زمان و با جدا شدن مدرسهٔ طب از دارالفنون، چند اتاق در حیاط وزارت معارف به آن اختصاص داده شد. در سال 1300 خورشیدی، که دکتر سیاح تحصیلات خود را در اروپا به پایان رساند، به ایران مراجعت کرد و با افرادی نظیر دکتر میلچارسکی، دکتر اشتومپ و دکتر استپانیان آشنا شد. اکثر آن‌ها پزشکان ویژهٔ دربار بودند. در آن زمان به پیشنهاد دکتر میلچارسکی و دکتر سیاح و تصویب مسوولین وقت دستور راه‌اندازی مدرسهٔ دندان‌سازی داده شد. این مدرسه در سال تحصیلی 1309–1310 خورشیدی وابسته به مدرسهٔ عالی طب و مدیریت آن به عهدهٔ دکتر میلچارسکی و بعد به دکتر سیاح واگذار شد. در آن زمان، مدرسهٔ دندان‌سازی دو اتاق و یک زیرزمین داشت که امور درمانی، لابراتواری و اداری در آن انجام می‌گرفت.

تجهیزات و برخی از مواد عبارت بودند از چند صندلی با سلفدان‌های حلبی، چهار عدد چرخ پایی دندان‌پزشکی جهت کلینیک، یک میز چوبی، سه عدد چهارپایه، یک ولکانیزاتور، و گچ ساختمانی که توسط محمدخان -اولین مستخدم مدرسهٔ دندان‌سازی- کوبیده می‌شد و الک می‌گردید. آموزش‌های نظری و عملی در این مقطع توسط دکتر آشوت هاروطونیان و شهریار سلامت انجام می‌شد. پایهٔ دانشگاه به سبک دانشگاه‌های اروپایی در سال 1313 خورشیدی ریخته شد. در مهرماه آن سال، دکتر سیاح رئیس دانشکده، و دکتر محسن لک عهده‌دار تدریس کلینیکی شدند. دورهٔ آن پنج سال بود که چهار سال آن صرف آموزش‌های عملی و نظری می‌گردید و یک سال به تهیه و تدوین پایان‌نامه اختصاص داشت.

دکتر اسماعیل[3]یزدی نیز از پیشکسوتان حرفهٔ دندان‌پزشکی در ایران است.

امروزه شاهد پیشرفت‌های زیاد در این رشته و تخصصی شدن شاخه‌های این رشته هستیم. به طوری که یک دانشجوی دندان‌پزشکی باید برای اخذ مدرک دکترای عمومی دندان‌پزشکی در یک دوره شش ساله تحت آموزش‌های نظری و عملی قرار گیرد که دو سال ابتداییِ این دوره مربوط به علوم پایهٔ پزشکی می‌باشد. دانشجویان می‌توانند پس از اخذ مدرک عمومی خود به شرط قبولی در آزمون دستیاری در یکی از شاخه‌های تخصصی این رشته ادامه تحصیل دهند. از شاخه‌های تخصصی این رشته می‌توان: ارتودانتیکس- اندودانتیکس- جراحی فک و صورت- پروتزهای دندانی و… را نام برد.

تخصص‌ها[ویرایش]

دندان‌پزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود. بعضی از دندان‌پزشکان پس از فارغ‌التحصیلی درصدد گرفتن تخصص برمی‌آیند. دوره‌های تخصصی به‌طور میانگین سه سال طول می‌کشد و هر دندان‌پزشک پس از طی این دوره که به دستیاری موسوم است، تبدیل به یک دندان‌پزشک متخصص در همان تخصص می‌شود. برخی رشته‌های تخصصی مانند جراحی دهان، فک و صورت زمانی بیش از سه سال برای اخذ تخصص می‌برد. ارتودنسی، درمان ریشه، پریودانتیکس، آسیب‌شناسی دهان و فک و صورت، بیماری‌های دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، رادیولوژی دهان و فک و صورت، پروتزهای دندانی، دندان‌پزشکی ترمیمی و دندان‌پزشکی کودکان تخصص‌های دندان‌پزشکی موجود در ایران هستند.[4]

رشته دندان‌پزشکی در مقطع دکترای عمومی نحوه رعایت بهداشت، پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان را آموزش می‌دهد.


برچسب ها :

دکتر دندانپزشک در تهران

بهترین دکتر دندانپزشک در تهران

دکتر دندانپزشکی خوب در تهران

دندانپزشک خوب در شریعتی

دندانپزشک در تهران

بهترین دندانپزشک

دندانپزشک خوب در تهران


معرفی توسط خانم دکتر ترمه :

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


فروش لوازم یدکی مزدا در سایت مزدا - مشاوره خرید لوازم مزدا - آگاهی از خرید لوازم یدکی مزدا - توضیحات مکمل لوازم یدکی مزدا - قیمت مناسب لوازم یدکی مزدا - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی مزدا در بازار چراغ برق


فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل)


لوازم یدکی وینگل - لوازم یدکی کاپرا - لوازم یدکی ون - نمایندگی ون - لوازم وینگل|لوازم کاپرا
وارد کننده لوازم یدکی کاپرا و لوازم یدکی وینگل در بازار چراغ برق با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت,قیمت آخر لوازم کاپرا را از ما بخواهید


فروش لوازم یدکی لیفان|لوازم یدکی لیفان فابریکی|لوازم لیفان اصلی لوازم یدکی لیفان |لوازم یدکی لیفان فابریکی|لوازم لیفان اصلی برای استعلام قیمت و ثبت سفارس تماس بگیرید 09125101633 فروش لوازم یدکی لیفان در بازار چراغ برق با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت فروش لوازم یدکی تخصصی لیفان + لوازم لیفان را گران نخرید


ماشین ظرفشویی آاگ - قیمت بدونه واسطه ماشین ظرفشویی آاگ در نمایندگی ااگ برتر ضمانت بهترین قیمت ۰۹۱۰۹۶۶۳۹۵۸ استعلام قیمت ماشین ظرفشویی ااگ با شماره ای نمایندگی رسمی ااگ امکان پذیر میباشد. فروش ماشین ظرفشویی آاگ در نمایندگی رسمی و اصلی با ضمانت نامه اصلی شرکت ااگ