بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

ونیر کامپوزیت |قیمت ونیر کامپوزیت

خانم دکتر ترمه

ونیر کامپوزیت |قیمت ونیر کامپوزیت

در بعضی از افراد به دلایل مختلف مانند ضربه به دندان یا درمان ریشه، دندان دچار تغییر رنگ می‌شود، روش‌های مختلفی در دندان‌پزشکی، برای اصلاح رنگ بد دندان‌ها وجود دارد .

روکش های متعددی وجود دارد . این طور می توان گفت که روکش ها یک لایه از مواد هستند که بر روی جلوی دندانها چسبانده می شوند تا ظاهری جدید و زیبایی به دندان ها بدهد. انواع مختلفی از روکش ها وجود دارد ، ولی مهمترین آنها روکش لمینت سرامیکی و روکش های کامپوزیت ونیر می باشند.


ونیر کامپوزیت یک‌لایه نازک همرنگ دندان است و همانند ناخن مصنوعی که روی ناخن چسبانده می‌شود، ونیر کامپوزیت نیز بر روی سطح دندان قرار می‌گیرد.

یکی از این بهترین روش‌ها برای روکش کردن دندان ها  ونیر کامپوزیت است که می‌تواند زیبایی دوباره دندان را با کمترین آسیب به دهان برگرداند. در اکثر مواقع  به‌جای پورسلین (چینی) از مواد کامپوزیت همرنگ دندان برای ساخت ونیر استفاده می‌شود که باعث می شود هزینه ونیر کامپوزیت کمتر از روش‌های دیگر باشد.

این روش که در میان دیگر روش ها بیشترین کاربرد را دارد ونیر کامپوزیت‌ ها هستند که باعث می‌شوند دندان بی‌نقص و زیبا دیده شود. چون بسیار نازک هستند و با چسب مخصوصی (باند) محکم به سطح دندان چسبانده می‌شوند. برای این کار آماده‌سازی دندان در مدت‌زمان کوتاهی انجام می‌شود و همچنین هزینه ونیر کامپوزیت نسبت به سایر خدماتی مثل ارتودنسی و لمینت هزینه کمتر و باصرفه‌تری است.

روکش ونیر کامپوزیت شکل، رنگ و حالت دندان را بهبود می‌بخشد. رنگ پورسلین را می‌توان بسته به مهارت پزشک که با تجربه خود بارنگ دندان‌های دیگر و یا هر رنگ دلخواه دیگر انتخاب کرده تا تغییر رنگ دندان‌ها پوشیده شده یا دندان‌های جلویی سفیدتر و براق‌تر شوند ونیز لب پرشدگی دندان را پنهان می‌کند.


در واقع ونیر کامپوزیت جایگزین بهتری از لمینت به شمار می رود که از جنس رزین نیمه شفاف بوده و تنها در یک جلسه توسط دندانپزشک با ظرافت روی دندان فرد نصب و محکم می شود. ونیرکامپوزیت ها متنوع تر و مقرون به صرفه تر از لمینت ها می باشند.

این نوع ونیر کامپوزیت ها به دلیل مقرون به صرفه بودن، سریع انجام شدن و داشتن ظاهری زیبا و طبیعی  در بین مردم از محبوبیت ویژه ای برخوردارند. می توان بسته به تمایل بیمار روی هر تعداد از دندان های ونیر کامپوزیت نصب کرد و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

در این جا هزینه ی ساختن لبخندی زیبا با ونیر کامپوزیت، بسیار کمتر از لمینت می باشد. کامپوزیت ها می توانند جایگزین های مناسبی برای لمینت های سرامیکی باشند و نقص های بسیاری که ممکن است شما را از داشتن لبخندی زیبا منع کند را برطرف می کنند.

این نوع روکش ونیر کامپوزیت سال‌های زیادی دوام می‌آورد ولی مانند دندان طبیعی امکان دارد لب پر یا شکسته شود.درمان ونیر کامپوزیت حداقل نیاز به دو جلسه مراجعه دارد. جلسه اول برای آماده کردن دندان و هماهنگ کردن رنگ ونیر کامپوزیت با دندان است و درجلسه دوم برای چسباندن ونیر کامپوزیت به دندان می باشد. پیش از باند کردن ونیر کامپوزیت به دندان  است .


مزایای ونیر کامپوزیت

-مقرون به صرفه بودن وینر کامپوزیت

-ساخته شدن سریع وینرکامپوزیت در طی یک جلسه

-در طی روند کامپوزیت تغییر بسیار کمی روی دندان طبیعی انجام می شود


معایب وینر کامپوزیت

-وینر کامپوزیت مقاومت کمتری نسبت به لمینت دندان دارد

-در صورت صدمه به وینر کامپوزیت هزینه اضافه در بردارد

-بیش از 2 سال دروام ندارد

-تغییر رنگ و لک شدن وینر کامپوزیت


*مراحل کامپوزیت دندان

برای روکش ونیر کامپوزیت دندانپزشک ابتدا دندان ها تمیزمی کند و آن ها را جرم گیری می نماید تا سطحی تمیز برای کار گذاشتن روکش ونیر داشته باشد ؛ سپس دندان ها را خشک کرده و از هرگونه رطوبت یا بزاق پاک می کند تا عملکرد مواد باندینگ مختل نشود.

بعد سطح جلوی دندان ها به وسیله مواد اسیدی متخلخل می شود تا به چسبیدن ونیر کامپوزیت به سطح دندان کمک کند و در آخر مواد باندینگ مخصوص (چسب) را بر روی سطح دندان استفاده می کنند و مواد کامپوزیت روی دندان قرار می گیرد.نتیجه به دست آمده بستگی به تجربه دندانپزشک و توانایی های اودارد.


در صورتی که  ونیر کامپوزیت به طور صحیح روی دندان قرار نگیرد مشکلات زیر را ایجاد کند:

-   التهاب لثه

-   بدبویی دهان

-   باز بودن فاصله بین دندان‌ها

-   رنگ گرفتن دندان‌ها در بعضی مواقع

برای ترمیم و زیبایی دندان های خود با مطب دکتر علیرضا ابراهیمی و خانم دکتر ترمه تماس بگیرید. 

دکتر ابراهیمی و خانم دکتر ترمه در انجام ونیر کامپوزیت تجربه و مهارت کافی  برای زیبایی دندان های شما را دارا می باشند .

برای مشاوره و استفاده از خدمات این دو پزشک مهار در دندان پزشکی با شماره های آنها در سایت تماس بگیرید.


 


برچسب ها :

قیمت ونیر کامپوزیت

انواع ونیر کامپوزیت

مزایای ونیر کامپوزیت

عوارض ونیر کامپوزیت

عمر ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت

هزینه ونیر کامپوزیت


معرفی توسط خانم دکتر ترمه :

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


فروش لوازم یدکی مزدا در سایت مزدا - مشاوره خرید لوازم مزدا - آگاهی از خرید لوازم یدکی مزدا - توضیحات مکمل لوازم یدکی مزدا - قیمت مناسب لوازم یدکی مزدا - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی مزدا در بازار چراغ برق


فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل)


لوازم یدکی وینگل - لوازم یدکی کاپرا - لوازم یدکی ون - نمایندگی ون - لوازم وینگل|لوازم کاپرا
وارد کننده لوازم یدکی کاپرا و لوازم یدکی وینگل در بازار چراغ برق با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت,قیمت آخر لوازم کاپرا را از ما بخواهید


فروش لوازم یدکی لیفان|لوازم یدکی لیفان فابریکی|لوازم لیفان اصلی لوازم یدکی لیفان |لوازم یدکی لیفان فابریکی|لوازم لیفان اصلی برای استعلام قیمت و ثبت سفارس تماس بگیرید 09125101633 فروش لوازم یدکی لیفان در بازار چراغ برق با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت فروش لوازم یدکی تخصصی لیفان + لوازم لیفان را گران نخرید


ماشین ظرفشویی آاگ - قیمت بدونه واسطه ماشین ظرفشویی آاگ در نمایندگی ااگ برتر ضمانت بهترین قیمت ۰۹۱۰۹۶۶۳۹۵۸ استعلام قیمت ماشین ظرفشویی ااگ با شماره ای نمایندگی رسمی ااگ امکان پذیر میباشد. فروش ماشین ظرفشویی آاگ در نمایندگی رسمی و اصلی با ضمانت نامه اصلی شرکت ااگ