دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت ترمه

دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت ترمه

می خوای بدونی قبل از این که کامپوزیت یا لمینیت کنی چه طرح لبخندی بهت میاد؟

می خوای بدونی قبل از این که کامپوزیت یا لمینیت کنی چه طرح لبخندی بهت میاد؟

تلفن مطب 22862839

خانم دکتر ترمه متخصص زیبایی لبخند شما

خانم دکتر ترمه متخصص زیبایی لبخند شما

قیمت کامپوزیت ونیر از 400.000 تومان

خدمات ما

خدمات ما

جراح دندانپزشکی - متخصص ایمپلنت - طرح اصلاح لبخند - دکتر دندانپزشکی در تهران - دکتر دندانپزشکی شریعتی - بهترین قیمت کامپوزیت دندان

دندانپزشکی تخصصی کودکان

دندانپزشکی تخصصی کودکان

دندانپزشکی تخصصی کودکان-انجام درمان های دندانپزشکی کودکان مستلزم داشتن تخصص، تجربه و صبر زیاد می باشد. شما والدین گرامی می توانید این سه عامل را در کنار محیط جذاب و پرسنل آموزش دیده در کلینیک دندانپزشکی ما مشاهده کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت

بهترین متخصص ایمپلنت

در این مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین متخصص ایمپلنت بپردازیم. دهان و دندان نقش زیادی در سلامت و زیبایی انسان دارند همین طور در زیبا شدن لبخند و چهره فرد بسیار موثرند. از آنجا که دندان ها به عمل جویدن و هضم غذا کمک می کنند، بنابراین نقش مهمی در سلامت نیز دارند.

قیمت لمینیت دندان

قیمت لمینیت دندان

لمینیت دندان ، به یک لایه از مواد هم رنگ دندان ها گفته می شود که برای زیبایی لبخند شما بر روی دندان هایتان قرار می گیرد. این لایه می تواند از جنس سرامیک یا کامپوزیت باشد. به لمینیت های کامپوزیت؛ ونیر کامپوزیت لمینیت و به لمینیت های سرامیک؛ ونیر پرسلن ( سرامیک ) لمینیت گفته می شود

دندانپزشک زیبایی

دندانپزشک زیبایی

برای داشتن دندان‌های زیبا مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی در اولویت امور مربوطه به بهداشت دهان و دندان می‌باشد. قبل از این‌که به فکر انتخاب یکی از روش‌های درمانی و زیبایی برای عارضه‌های دندانی خود بیفتید لازم است که دندانپزشک متخصص و باتجربه در این زمینه را بیابید و با اعتماد کامل به او بتوانید به درمان و ترمیم‌های بعدی اقدام کنید؛

طرح لبخند هالیوودی

طرح لبخند هالیوودی

احتمالاً تا به حال در رسانه‌ها و یا شبکه‌ های مجازی با اسم طرح لبخند هالیوودی روبرو شده‌اید. اگر دوست دارید بدانید طرح لبخند هالیوودی چیست پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را دنبال کنید.

ایمپلنت فوری دندان

ایمپلنت فوری دندان

کلینیک دندانپزشکی ما با داشتن کادر مجرب و حرفه‌ای خود در زمینه‌های لمینت دندان، دندانپزشکی زیبایی، ایمپلنت دندان، ایمپلنت فوری و دندانپزشکی کودکان به فعالیت می‌پردازد. گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی ما فعالیت خود را از سال 90 آغاز کرده است و تاکنون ارائه‌ دهنده بهترین خدمات نوین دندانپزشکی و زیبایی نه‌ تنها در منطقه بلکه در شهر تهران بوده است

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

لبخند زیبا یکی از ویژگی هایی است که باعث جلب توجه دیگران می شود. از این رو اصلاح طرح لبخند برای افراد به ویژه خانم ها بسیار اهمیت دارد. لبخند زیبا تاثیر زیادی بر اطرافیان و دوستان شما خواهد داشت و سبب افزایش اعتماد به نفس تان می شود چرا که با خیالی راحت می توانید در اجتماع حضور پیدا کنید.

جراحی ایمپلنت دندان

جراحی ایمپلنت دندان

جراحی ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته است. اگر شما هم نگران از دست دادن دندانتان شده اید؛ پیشنهاد می کنیم این مقاله و مقالات جانبی آن را بصورت کامل مطالعه نمایید.

برخی از مراجعه کنندگان ما

برخی از مراجعه کنندگان ما

مقالات ما

مقالات ما

جراح دندانپزشکی - متخصص ایمپلنت - طرح اصلاح لبخند - دکتر دندانپزشکی در تهران - دکتر دندانپزشکی شریعتی - بهترین قیمت کامپوزیت دندان

جدیدترین مقالات آموزنده و تکنیک های دندانپزشکی در سایت ما

سمنتوم دندان | ارتودنسی سمنتوم

سمنتوم دندان | ارتودنسی سمنتوم

دندانپزشکی دکتر ترمه

 

بهترین دندانپزشک ، بهترین دندانپزشک در تهران ، دندانپزشکی، دندانپزشکی زیبایی ، بهترین دندانپزشک شریعتی ، دندانپزشکی کودکان ، بهترین ایمپلنت دندان ، دندانپزشک خوب ، ایمپلنت دندان ، بهترین دندانپزشکی دکتر دندانپزشک ترمه :

 

 

 

بهترین دندانپزشکی در تهران با بیش از 15 سال فعالیت دندانپزشکی زیبایی ، بهترین دندانپزشک، اصلاح طرح لبخند ، متخصص درمان ریشه ، بهترین دندانپزشک ، ایمپلنت دندان آدرس : تهران - شریعتی - بالاتر از خواجه عبدالله - روبروی پمپ بنزین - ساختمان کسری - طبقه سوم - واحد 10 تلفن مطب : 22862839

 


 

(ارائه رسمی آمار کرونا توسط گوگل جهت دیدن آمار رسمی گوگل کلیک کنید https://www.google.com/covid19-map  )

 

 

 

امروزه یکی از روش های زیبایی دندان، کامپوزیت دندان است که در کمترین زمان و با بهترین نوع کامپوزیت دندان میتواند لبخندی زیبا و دلنشین برای شما به ارمفان بیاورد .در این مقاله ما ابتدا در مورد این روش به طور خلاصه برای شما توضیحاتی می دهیم .

 

 

 

تعریف کامپوزیت دندان باید در اینجا متذکر شویم که ماده کامپوزیت دندان نوعی رزین است که با درجات مختلفی از استحکام ، پولیش پذیری و ضریب شکست نوری ساخته می شود. و در حقیقت ماده نسبتا محکمی است که به منظور اصلاح رنگ و یا فرم بر روی دندان ها قرار می­ گیرد.

 

 

 

جنس کامپوزیت دندان : 1-جنس ونیر کامپوزیت دندان از ترکیب ذرات دو الی چهار میکرونی فیلر می ­باشد. 2-اغلب فیلرها از ذرات شیشه ­ای سیلیکات ساخته که مقاومت بالایی دارند. 3-یکی از فن­آوری های نوین، استفاده از مواد سرامیکی برای افزایش استحکام می­باشد.این ماده از خرد نمودن شمش های سرامیک به قطر پنج میکرون ساخته می شوند.

 

 

 

در هرصورت انجام مراحل کامپوزیت دندان به شرح زیر می باشد: 1-در مرحله‌ی اول، در صورت نیاز هرگونه کار زیبایی و درمانی دندان باید انجام شود مانند لیفت لثه. 2-در صورت نیاز یک آماده سازی کوچک روی دندان بیمار انجام می شود. 3-انتخاب رنگ کامپوزیت دندان در این مرحله صورت می‌گیرد. 4-ایزوله کردن، اسید زدن، شستن و خشک کردن دندان‌ها  5-با استفاده از انواع مختلف کامپوزیت دندان ، دندانپزشک شروع به انجام کامپوزیت ونیر می‌کند 6-پالیش کردن و تکمیل ونیر کامپوزیتی 7-شستشوی فیزیولوژیک لثه پس از درمان است.

 


 

بهترین مارک کامپوزیت دندان نکته اینجا است که کامپوزیت دندان از لحاظ کیفیت مانند دیگر مواد دارای بهترین و بدترین نوع می‌‌باشد. بهتر است بدانید که در بین برندهای گوناگون کامپوزیت دندان کامپوزیت‌های آمریکایی، ژاپنی و آلمانی از بهترین نوع کامپوزیت‌ها به شمار می‌آیند که قیمت آنها متفاوت می باشد.

 


 

بعد از این توضیحات حال باید بدانیم بهترین دکتر کامپوزیت دندان در تهران باید چه مشخصاتی داشته باشد . 1- باید خوش برخورد و با بیماران با احترام صحبت کند.  2-از بهترین امکانات در مطب خود برخوردار باشد. 3- اطلاعات خود را بر اساس علم به روز دنیا برای بیماران استفاده کند. 4- از بهترین نوع مواد کامپوزیت استفاده کند. 5-سعی کند تمام اطلاعات لازم را به بیمار بدهد.

 

 

 

دکتر علیرضا ترمه و خانم دکتر ترمه با تجربه بالا و سابقه درخشان در امر دندانپزشکی جهت ارائه خدمات دندانپزشکی در خدمت شما هموطنان عزیز می باشند.  

 

 

 

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات کافی در مورد کامپوزیت دندان با شماره های ما در سایت تماس بگیرید.

 

 

 

امروزه با پیشرفت فناوری در همه عرصه از جمله دندانپزشکی زیبایی که در سرتاسر دنیا در بین همه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. البته در این راستا انواع درمان‌های دندانپزشکی زیبایی با پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع تجهیزات دندانپزشکی،که روز به روز بهتر و دقیق‌تر و آسان‌تر میگردد. در واقع در تهران دندانپزشکی های زیبایی زیادی وجود دارد که هریک از آنها را که از نظر شما خوب هستند و با کمی تحقیق می توانید برای ترمیم و زیبایی دندان هایتان از بین آنها یکی را انتخاب کنید. در اصل ما از رفتن به پیش دکتر دندانپزشکی زیبایی هدف هایی داریم . این اهداف بهبود زیبایی و شکل ظاهری دندان ها که به مرور زمان دچار آسیب شده اند می باشد.  

 


 

به طور کل بیشترین درمان دندانپزشکی زیبایی شامل : سفید کردن دندان ، ایمپلنت ، لمینت دندان ، اونواع روکش های دندان ،کامپوزیت دندان و جراحی لثه با لیزر و ....... می باشد. حال بیایید بینیم که یک دکتر دندانپزشکی زیبایی در تهران چه مشکلات دندانی را می تواند اصلاح و آنها را ترمیم کند: 1-تغییر اندازه، شکل و نظم دندان‌ها 2-تنظیم فاصله بین دندان ها 3-بهبود یا اصلاح بایت دندان 4- بلیچینگ( سفید کردن دندان ها ) و جرم گیری دندنا های زرد شده 5-ترمیم پوسیدگی، شکستگی، ترک یا لب‌پر شدن دندان‌ها 6-جایگزینی دندان غائب 7-قرار دادن درمان‌ها ی جدید به جای در مان ها و ترمیم‌های قدیمی و نازیبا 8- بهبود و ترمیم دیگر بیمارهای دندان و لثه . 

 

 

 

ویژگی های یک دکتر دندانپزشکی زیبایی در تهران : 1-داشتن تخصص و آگاهی به علم به روز دندانپزشکی 2-توانایی برقراری ارتباط با مراجعین خود 3- احترام به کارکنان مطب یا کلینیک خود 4- عدم بدگویی از همکاران دندانپزشک خود 5- تحقیر و مسخره نکردن بیماران 6-داشتن تعهد کاری 7-انصاف داشتن در هزینه ها برای بیماران 8-انجام درمان مناسب برای بیماران در یک کلام این شما هستید که می توانید یک دکتر دندانپزشکی زیبایی در تهران را برای درمان دندان های خود انتخاب کنید شما می توانید با در نظر گرفتن مطالب بالا یک دندانپزشک خوب برای خود و خانواده تان پیدا کنید.

 

 

 

یکی از رشته های تخصصی در دانشگاه دندانپزشکی ، رشته دندانپزشکی اطفال است .هدف از این رشته جلوگیری و درمان بیماریهای دندان و دهان در کودکان است .هر فردی که می خواهد وارد این رشته تحصیلی شود باید به مدت 3 سال تحصیل کرده تا تجربه و مهارت لازم برای درمان و مشکلات دهان و دندان اطفال را به دست آورد. در بیشتر دندانپزشکی های مخصوص کودکان از جمله در دندانپزشکی های واقع در تهران محیط مطب  دکتر دندانپزشک باید برای کودکان ازنظر رنگ آمیزی محل باید  شاد بوده و از وسیله تزئیناتی زیبا و جذاب  برای کودک استفاده شده باشد. تا کودکان در این محیط احساس آرامش و امنیت بکند . در ضمن باید از امکانات بازی و سرگرمی مناسب کودکان برخوردار باشد. با انجام این اقدامات کودک ما باید با رغبت تمام وارد محیط شود. در اینجا مهمترین موضوع رفتار دکتر دندانپزشک اطفال می باشد.

 

 

 

در واقع  یک دندانپزشک کودکان خوب  که باید ارتباط گرم و صمیمی با کودک برقرار کند و بتواند به کودکان حس امنیت را به آنها بدهد . یک  دکتر دندانپزشک اطفال باتجربه و مهار ، میتواند حس ترس و دلهوری کودک شما را کنترل کند و او را برای درمان  و ترمیم دندان هایش تشویق کند. البته وجود وسایل بازی و سرگرمی کودک شما، در یک مطب دندانپزشکی کودکان می تواند کودکان را به شوق بیاورد  و این هنر دندانپزشک کودکان است که بتواند رفتار کودک شما را کنترل کند، تا کودک شما ، برای  باقی درمانها هم آمادگی برگشت را داشته باشد. از طرفی دکتر دندانپزشک کودکان باید با تجربه  و مهار و در واقع مهربان باشد و قابلیت برقراری ارتباط با تمام کودکان را داشته باشد. به طور خلاصه یک دکتر دندانپزشک اطفال در تهران تلاش می کند تا از لوازم کودکانه و وسایل نزدیک به سلیقه کودکان در هر سنی ، استفاده کند تا بچه کاملا سرگرم شده و احساس ترس از دندانپزشکی  و وسایل آن را نداشته باشد.

 


 

 

طراحی لبخند دیجیتال