بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

دندان پزشکی پیشرفته | پیشرفته های جدید در دندانپزشکی

خانم دکتر ترمه

دندان پزشکی پیشرفته | پیشرفته های جدید در دندانپزشکی

در واقع دندان پزشکی یکی از شاخه های علم پزشکی است که از قدیم تا امروز این علم پیشرفته زیادی کرده است .علم دندان پزشک ، پزشکی است که به درمان دهان و ترمیم دندان ها می پردازد. یک دندان پزشک باید چشم های تیزبین و دست های مهاری داشته باشد و بتواند بین چشم ها و دست ها هماهمنگی ایجاد کند . چون مدت طولانی باید با آن ها کار کند.در دندان پزشکی مهم ترین اصل بهداشت محیط واستریل بودن وسایل دندان پزشکی می باشد . در صورت رعایت نکردن بهداشت ممکن منجر انتقال بیماریهای خطرناک به بیمار شود. راهی است برای زیباتر کردن لبخند شما و سفید تر کردن دندان ها همانند مروارید. بهترین دندان پزشکی در تهران با بیش از چندین سال در زمینه دندانپزشکی پیشرفته زیادی  وجود دارد .


امروزه بزرگ ترین پیشرفت علمی دندانپزشکی برنامه های پیش گیری از پوسیدگی دندان ها باشد.با مشخص شدن دلایل ایجادکننده بیماری پوسیدگی دندان وراه های جلوگیری از آن امروزه در کشورهای پیش رفته میزان شیوع پوسیدگی در کودکان ، نوجوانان وجوانان بسیار کنتر از قبل است.


در عصر جدید دندانپزشکی شاخه‌ای محدود بود ما میبینیم که دندانپزشکی پیشرفته‌ ترین فناوری‌ها و علم روز دنیا به این رشته واردشده است. جامع امروز به بهبود شرایط درمانی، پیشرفت در زمینه بهداشت و دهان و دندان و استفاده از فناوری دنیا باعث شد تا پیشرفته دندانپزشکی ایران نیز به‌سرعت تحت تاثیر قرار بگیرد و دایره گسترده‌تری از علم و شاخه‌های جدید کشف شود.


در واقع بزرگ ترین پیشرفت دندانپزشکی استفاده از برنامه های پیش گیری در مورد پوسیدگی دندان ها باشد.همانطور که دنیا در حال پیشرفت در زمینه های فناوری و تکنولوژی می باشد دندانپزشکی نیزیکی از رشته های است که در حال پیشرفت می باشد و هر روزه راه های مختلفی برای پیشرفت دندانپزشکی کشف می شود.


برچسب ها :

دندان پزشکی پیشرفته

پیشرفته های جدید در دندانپزشکی


معرفی توسط خانم دکتر ترمه :

دکتر مریم زندیه دکتر دندانپزشکی در ولیعصر جراح- دندانپزشک متخصص بیماریهای دهان و دندان دارای بورد تخصصی فارغ التحصیل دکترای عمومی از اصفهان و دکترای تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی و با 18 سال سابقه کار ،3 سال عضو هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و مدرس سابق جهاد دانشگاهی تهران دارای سابقه خدمت در کلینیک‌ و درمانگاه های متعدد خیریه