بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

ایمپلنت قدامی (دندان جلو ) | بهترین ایمپلنت قدامی

خانم دکتر ترمه

ایمپلنت قدامی (دندان جلو ) | بهترین ایمپلنت قدامی

در بین ها این نوع از دندان های قدامی نسبت به دندان های آسیا یا خلفی بیشتر دچار آسیب یا ضربه خارجی می شوند.یکی از مهمترین عوامل از دست دادن دندانهای قدامی ضربه به آنها به دنبال حوادث یا تصادفات و زمین خوردن است.در این جا تحلیل استخوان در این ناحیه پس از کشیدن یا افتادن دندان می باشد.
درمان بی دندانی با ایمپلنت قدامی بهترین روش جایگزینی دندانهای از دست رفته می باشد .در دندانهای جلویی تنهای جایگزینی دندان از دست رفته مهم نیست بلکه تامین زیبایی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت بهتر است در این ناحیه از روکشهای زیبایی بدون فلز استفاده شود.


در مورد این روش باید بدانید که ایمپلنت دندان جلو یک روش درمانی سخت دهان و دندان است.

اجزای ایمپلنت دندان :

-پیچ تیتانیوم که به عنوان ریشه اصلی در استخوان فک جاسازی می شود.

-تاج سرامیکی به جای دندان در دهان

-یک اتصال دهنده که دو قطعه را پیوند می دهند به نام ایمپلنت کاشت دندان جلو با ایمپلنت دندان جلو جایگیزین مصنوعی برای ریشه دندان است. ایمپلنت دندان جلو به طور مستقیم در استخوان فک قرار می گیرد و دندان ساخته شده و به آن وصل می گردد.دقیقا به همان شکل که دندان طبیعی به ریشه متصل است.


در زمانی که درمان انجام می شود ، پایه های ایمپلنت در دهانه ای در قسمتی که دندانپزشک در فک ایجاد می کند قرار می گیرد. هنگامی که پایه ایمپلنت با استخوان فک جوش خورد ، به عنوان ریشه جدیدی برای تاج دندان عمل می کند ، که می تواند جایگزین دندان جلوی شما شود. در واقع تاج دندان یا همان درپوش ایمپلنت که تقریباً شبیه دندان طبیعی است ، به پایه ایمپلنت وصل می شود و فضایی که با از دست دادن دندان خالی شده است ، را پر می کند.

بهترین راه حل برای ایمپلنت قدامی در دندان جلو:

-ریشه دندان آسیب دیده یا از دست رفته

-دندان خرد شده یا شکسته

-دندان که به شدت پوسیده است

-دندانی که در اثر تصادف یا ضربه آسیب شدید از دست رفته باشد مهمترین مزیت ایمپلنت قدامی دائمی بودن آن و اینکه مقاومت بالایی دارد می باشد.

مزایای ایمپلنت دندان جلو

- دایمی بودن
مهم ترین مزیت ایمپلنت دندان جلو ، دایمی بودن آن میباشد. به صورتی که دندانپزشک آن را در دهان فیکس می‌کند و پایه ایمپلنت دندان جلو  با استخوان فک جوش می‌خورد و عضوی از بدن میشود و بیمار می‌تواند با دندان‌های ایمپلنت همچون دندان دایمی رفتار کند.

- مقاومت بالا
ایمپلنت دندان جلو دارای مقاومت بالایی میباشد و به راحتی آسیب نمیبیند و شکسته نمیشود. همچنین اگر بیمار تمامی توصیه‌ها و مراقبت‌های لازم را در مورد دندان‌های کاشته شده به کار ببرد، مشکل خاصی متوجه دندان‌های کاشته شده او نمی‌شود.

- زیبایی
از دیگر مزایای ایمپلنت دندان جلو باید به زیبایی آن اشاره نمود. به طوری که ایمپلنت شباهت زیادی به دندان طبیعی دارد و از این نظر مانند دندان‌های مصنوعی به نظر نمی‌رسند.

 -قابل ترمیم بودن
اگر آسیبی به تاج ایمپلنت دندان جلو وارد شود ، دندانپزشک می‌تواند آن را جدا و ترمیم کند و یا یک تاج دیگر را روی پایه قرار دهد .

از بین بردن لکه های دندان جلو با ایمپلنت دندان جلو

در واقع سفید کردن دندان ها راهی عالی برای داشتن لبخندی درخشان میباشد. در صورتی که مسواک زدن به طور مرتب و استفاده از سفید کننده های خانگی می تواند در سفید نگه داشتن دندان ها تاثیر گذار باشد، استفاده از خدمات دندانپزشکی در این زمینه در بسیاری از جهات بهترین گزینه میباشد.

شرایط مورد نیاز ایمپلنت قدامی (دندان جلو ) باید برای این عمل از دندان پزشک یا متخصص با تجربه حوزه ایمپلنت کمک گرفت. این عمل ایمپلنت قدامی (دندان جلو )معایبی دارد: هزینه بالا، طولانی بودن فرایند درمان و درد پس از کاشت دندان 


برچسب ها :

قیمت ایمپلنت قدامی

بهترین ایمپلنت قدامی در تهران

ایمپلنت قدامی در تهران

هزینه ایمپلنت قدامی

بهترین ایمپلنت قدامی


معرفی توسط خانم دکتر ترمه :

دکتر مریم زندیه دکتر دندانپزشکی در ولیعصر جراح- دندانپزشک متخصص بیماریهای دهان و دندان دارای بورد تخصصی فارغ التحصیل دکترای عمومی از اصفهان و دکترای تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی و با 18 سال سابقه کار ،3 سال عضو هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و مدرس سابق جهاد دانشگاهی تهران دارای سابقه خدمت در کلینیک‌ و درمانگاه های متعدد خیریه