بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

ایمپلنت با یوهورایزن | بهترین ایمپلنت با یوهورایزن

خانم دکتر ترمه

ایمپلنت با یوهورایزن | بهترین ایمپلنت با یوهورایزن

در مورد این نوع ایمپلنت که بیشتر برای دندان هایی که از بین رفته اند کاربرد عالی دارد و امروزه اکثر مردم خواستار این نوع ایمپلنت می باشند. معرفی می کنیم ایمپلنت با یوهورایزن

در حقیقت ایمپلنت با یوهورایزن که پس از ورود به ایران به دلیل تسریع روند استخوان سازی و کاهش تحلیل استخوان موجب محوبیت در بین دندان پزشکان شده است .

باید این را متذکر شویم که انواع گوناگونی از ایمپلنت ها از برند و کشورهای مختلف وجود دارد.به نظر می آید که ایمپلنت با یوهورایزن در بین بقیه ایمپلنت ها از محبویت بیشتری برخورددارمی باشد.


در واقع انواع ایمپلنت دندان بر اساس جنس اباتمنت از دو جنس زیرکونیا و تیتانیوم ساخته شده است که امروزه استفاده از اباتمنت با جنس تیتانیوم به دلیل مزایای بیشتر تیتانیوم بیشتر مرسوم است. روی سطح تیتانیوم یک لایه نازک ایجاد می شود که از تیتانیوم در برابر خوردگی حفاظت کند. این لایه در برابر اسید، ترکیبات نمک و اکسیژن نیز مقاوم است. تازه تیتانیوم بطور کامل غیر مغناطیسی است و نسبت به وزن آن مقاوم است.

ایمپلنت بایوهورایزن یا هر ایمپلنت دیگر از پیچ هایی از جنس تیتانیوم خالص سازگار با بافت استخوان فک ساخته شده اند که درون استخوان فک گذاشته می شوند.

این عمل ایمپلنت بایوهورایزن یا هر ایمپلنت دیگر حدود تا 6 تا 12 هفته زمان جهت اتصال استخوان اطراف ایمپلنت به بدنه ایمپلنت لازم دارد.

اجزای ایمپلنت بایوهورایزن :

-پیچ تیتانیوم به عنوان ریشه اصلی در استخوان فک جاسازی می شود.

-تاج سرامیکی به جای دندان در دهان

-یک اتصال دهنده که در قطعه را به هم پیوند می دهد.

لثه 2تا 6 ماه بسته به محل قرار گرفتن ایمپلنت با یوهورایزن و تراکم استخوان ناحیه مورد نظر التیام می یابد.البته ترمیم و التیام فک بالایی نسبت به فک پایینی دیرتر می باشد.

بهترین مارک ایمپلنت بایوهورایزن کدام است؟

همه ایمپلنت‌های دندانی برابر نیستند. کیفیت بستگی به این دارد که کدام شرکت چه جنسی را تولید می‌کند. ایمپلنت‌ها بر اساس نژاد و نوع استخوان‌های لثه انتخاب می‌شوند.

باید متذکر شویم که عوامل بسیاری وجود دارد که می توانند هزینه ایمپلنت دندان را تحت تاثیر قرار دهد، از جمله :

-چه تعداد دندان جایگزین می شود

-مواد مورد استفاده

-هزینه های مربوط به محل

-هزینه فیکسچر ایمپلنت دندان مصرفی توسط بهترین متخصص ایمپلنت

-هزینه هیلینگ و ایمپرشن کوپینگ ایمپلنت دندان

-نوع ایمپلنت مصرفی در ایمپلنت دندان

-نوع پروتز و روکشی که روی ایمپلنت دندان قرار داده می‌شود که این روکش می تواند فلز دار باشد و یا اینکه از جنس روکش زیرکونیا باشد

-دستمزد بهترین متخصص ایمپلنت که بستگی به مهارت در کاشت ایمپلنت دندان و سابقه کاری دارد

-تجهیزات کلینیک و استریلیزاسیون و مواد مصرفی که در دندانپزشکی 

 

 


برچسب ها :

بهترین ایمپلنت با یوهورایزن

قیمت ایمپلنت بایوهورایزن در تهران

اجزای ایمپلنت بایوهورایزن

ایمپلنت با یوهورایزن در تهران


معرفی توسط خانم دکتر ترمه :

دکتر مریم زندیه دکتر دندانپزشکی در ولیعصر جراح- دندانپزشک متخصص بیماریهای دهان و دندان دارای بورد تخصصی فارغ التحصیل دکترای عمومی از اصفهان و دکترای تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی و با 18 سال سابقه کار ،3 سال عضو هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و مدرس سابق جهاد دانشگاهی تهران دارای سابقه خدمت در کلینیک‌ و درمانگاه های متعدد خیریه