بهترین دندانپزشک ، بهترین دندانپزشک در تهران ، دندانپزشکی، دندانپزشکی زیبایی ، بهترین دندانپزشک شریعتی ، دندانپزشکی کودکان ، بهترین
ایمپلنت دندان ، دندانپزشک خوب ، ایمپلنت دندان ، بهترین دندانپزشکی دکتر دندانپزشک ترمه
بهترین دندانپزشکی در تهران با بیش از 15 سال فعالیت در عرصه دندانپزشکی زیبایی ، بهترین دندانپزشک، اصلاح طرح لبخند ، متخصص درمان ریشه ، بهترین دندانپزشک ، ایمپلنت دندان آدرس : تهران - شریعتی - بالاتر از خواجه عبدالله - روبروی پمپ بنزین - ساختمان کسری - طبقه سوم - واحد 10 تلفن مطب :
22862839


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


  


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


در وهله اول برای درمان دندان باید پی دکتر متخصص بگیریم ، بهترین دکتر کامپوزیت دندان در تهران باید چه ویژگی هایی باید داشته باشد :1- باید خوش برخورد و با بیماران با احترام صحبت کند. 2-از بهترین امکانات  دندانپزشکی به روز دنیا در مطب خود برخوردار باشد. 3- اطلاعات خود را بر اساس علم به روز دنیا برای بیماران استفاده کند. 4- سعی کند از بهترین نوع مواد کامپوزیت برای دندان ها استفاده کند. 5-سعی کند تمام اطلاعات لازم را از قبل و بعد از انجام مراحله بهبود دندان به بیمار بدهد.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


دکتر علیرضا ترمه و خانم دکتر ترمه با تجربه بالا و سابقه درخشان در امر دندانپزشکی جهت ارائه خدمات دندانپزشکی در خدمت شما هموطنان عزیز می باشند. 


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات کافی در مورد کامپوزیت دندان با شماره های ما در سایت تماس بگیرید.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


امروزه با پیشرفت فناوری در همه صحنه ها از جمله دندانپزشکی زیبایی که در سرتاسر دنیا در بین همه دندانپزشکان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. البته در این جهت انواع درمان‌های دندانپزشکی زیبایی با پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع تجهیزات دندانپزشکی،که روز به روز بهتر و دقیق‌تر و آسان‌تر میشود. البته در ایران و در شهر بزرگ تهران دندانپزشکی های زیبایی زیادی وجود دارد که هریک از آنها را که از نظر شما خوب می باشند که با کمی تحقیق می توانید برای ترمیم و زیبایی دندان های خود از بین آنها یکی را انتخاب کنید. در اصل ما از رفتن به پیش دکتر دندانپزشکی زیبایی اهدافی داریم . این هدف ها در جهت بهبود زیبایی و شکل ظاهری دندان ها که به مرور زمان دچار آسیب شده اند می باشد. 


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


به طور کل بیشترین درمان دندانپزشکی زیبایی شامل : سفید کردن دندان ، ایمپلنت ، لمینت دندان ، اونواع روکش های دندان ،کامپوزیت دندان و جراحی لثه با لیزر و ....... می باشد. حال بیایید بینیم که یک دکتر دندانپزشکی زیبایی در تهران چه مشکلات دندانی را می تواند ترمیم و یا اصلاح کند: 1-تغییر اندازه، شکل و نظم دندان‌ها. 2-تنظیم فاصله بین دندان ها. 3-بهبود یا اصلاح بایت دندان. 4- بلیچینگ( سفید کردن دندان ها ) و جرم گیری دندان های زرد شده. 5-ترمیم پوسیدگی، شکستگی، ترک یا لب‌پر شدن دندان‌ها. 6-جایگزینی دندان غائب. 7-قرار دادن درمان‌ها ی جدید به جای در مان ها و ترمیم‌های قدیمی و نازیبا. 8- بهبود و ترمیم دیگر بیمارهای دندانی و لثه می باشد.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


ویژگی های یک دکتر دندانپزشکی زیبایی در تهران : 1- داشتن تخصص و اطلاعات به علم به روز دندانپزشکی 2-توانایی برقراری ارتباط با بیماران خود 3- احترام به کارکنان مطب یا کلینیک خود 4- عدم بدگویی از همکاران دندانپزشک 5- انجام ندادن رفتارهای ناشایست مانند تحقیر و مسخره نکردن بیماران 6-داشتن تعهد کاری 7-منصف بودن  در هزینه ها برای بیماران 8-انجام درمان مناسب برای بیماران . در یک کلام این شما هستید که می توانید یک دکتر دندانپزشکی زیبایی در تهران را برای درمان دندان های خود انتخاب کنید شما می توانید با در نظر گرفتن مطالب بالا یک دندانپزشک خوب برای خود و خانواده تان پیدا کنید.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


یکی از رشته های تخصصی در دانشگاه دندانپزشکی ، رشته دندانپزشکی اطفال است .هدف از این رشته جلوگیری و درمان بیماریهای دندان و دهان در کودکان است .اما اگر هر فردی که می خواهد وارد این رشته تحصیلی شود باید به مدت 3 سال تحصیل کند تا تجربه و مهارت لازم برای درمان و مشکلات دهان و دندان اطفال را به دست آورد. باید بدانید که در بیشتر دندانپزشکی های مخصوص کودکان از جمله در دندانپزشکی های واقع در تهران محیط مطب  دکتر دندانپزشک باید برای کودکان ازنظر رنگ آمیزی محل باید شاد باشد و از وسیله تزئیناتی زیبا و جذاب  برای جلب نظر کودکان استفاده شده باشد. تا کودکان در این محیط احساس آرامش و امنیت داشته باشند . در ضمن باید از امکانات بازی و سرگرمی مناسب کودکان نیز برخوردار باشد. با انجام این کارها کودک با رغبت تمام وارد محیط  مطب میشود. در اینجا مهمترین موضوع رفتار دکتر دندانپزشک اطفال می باشد .


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


در واقع  یک دندانپزشک کودکان خوب  که باید ارتباط گرم و صمیمی با کودک داشته باشد و بتواند به کودکان حس امنیت را بدهد . یک  دکتر دندانپزشک اطفال باتجربه و مهار ، میتواند حس ترس و اصطراب را کودک کنترل کند و او را برای درمان  و ترمیم دندان هایش تشویق کند. البته وجود وسایل بازی و سرگرمی کودک شما، در یک مطب دندانپزشکی کودکان می تواند کودکان را به شوق بیاورد  و این هنر دندانپزشک کودکان است که بتواند رفتار کودک کنترل کرده، تا کودک شما ، برای  باقی مانده درمانها هم آمادگی برگشت را داشته باشد. از طرفی دکتر دندانپزشک کودکان باید با تجربه  و مهار و در واقع مهربان باشد و قابلیت برقراری ارتباط با تمام کودکان را داشته باشد. به طور خلاصه یک دکتر دندانپزشک اطفال در تهران تلاش می کند تا از لوازم کودکانه و وسایل نزدیک به سلیقه کودکان در هر سنی ، استفاده کند تا بچه کاملا سرگرم شده و احساس ترس از دندانپزشکی  و وسایل آن را نداشته باشد.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


امروزه یکی از روش های زیبایی دندان، کامپوزیت دندان است که در کمترین زمان و با بهترین نوع کامپوزیت دندان میتوانید لبخندی زیبا و دلنشین برای شما بدهیم .در این مقاله ما ابتدا در مورد این روش به طور خلاصه برای شما توضیحاتی می دهیم .


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


اما کامپوزیت دندان چیست ؟ باید در اینجا متذکر شویم که ماده کامپوزیت دندان نوعی رزین که با درجه های  مختلفی از استحکام ، پولیش پذیری و ضریب شکست نوری ساخته می شوند. و در واقع ماده ی نسبتا محکمی می باشد که به منظور اصلاح رنگ و یا فرم بر روی دندان ها قرار می­ گیرد.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


جنس کامپوزیت دندان : 1-جنس ونیر کامپوزیت دندان از ترکیب ذرات 2 الی 4 میکرونی فیلر می ­باشد. 2-اغلب فیلرها از ذرات شیشه ­ای سیلیکات ساخته که مقاومت بالایی دارند. 3-یکی از فن­آوری های نوین، استفاده از مواد سرامیکی برای افزایش استحکام می­باشد.این ماده از خرد نمودن شمش های سرامیک به قطر پنج میکرون ساخته می شود.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


در هرصورت انجام مراحل کامپوزیت دندان به این صورت می باشد: 1-در مرحله‌ی اول، در صورت نیاز هرگونه کار زیبایی و درمانی دندان مانند لیفت لثه باید انجام شود. 2-در صورت نیاز یک آماده سازی کوچک روی دندان بیمارانجام می شود. 3-انتخاب رنگ کامپوزیت دندان در این مرحله صورت می‌گیرد. 4-ایزوله کردن، اسید زدن، شستن و خشک کردن دندان‌ها  5-با استفاده از انواع مختلف کامپوزیت دندان ، دندانپزشک شروع به انجام کامپوزیت ونیر می‌کند 6-پالیش کردن و تکمیل ونیر کامپوزیتی 7-شستشوی فیزیولوژیک لثه پس از درمان است.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


بهترین مارک کامپوزیت دندان نکته اینجا است که نوع کامپوزیت های دندان از لحاظ کیفیت  و نوع جنس مانند دیگر مواد دارای بهترین و بدترین نوع می‌‌باشد. البته بهتر است بدانید که در بین برندهای گوناگون کامپوزیت دندان کامپوزیت‌های آمریکایی، ژاپنی و آلمانی از بهترین نوع کامپوزیت‌ها به شمار می‌آیند که قیمت آنها متفاوت می باشد


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


اما در مورد ایمپلنت دندان به پیچ ساخته شده از جنس تیتانیوم که در استخوان فک قرار گرفته و جایگزین مناسبی برای دندان از دست رفته می باشد . این طور می توان گفت که ایمپلنت های دندانی میتوانند یک پارچه و یا دو تکه باشند و توسط یک پیچ اتصال به قسمت تاج و ریشه و به هم متصل شوند .مزیت ایمپلنت دندان اینست که در جای خود محکم می کند.


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


یکی از مزایای اصلی ایمپلنت دندان این است که با رعایت بهداشت و مراقبت صحیح دهان و دندان ، ماندگاری ایمپلنت دندان را بالا می برد می تواند چندین دهه یا حتی یک عمرایمپلنت دندان را استفاده کرد.


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


اولین قدم برای ماندن زیاد کردن طول عمر ایمپلنت دندان  ، پیروی دقیق از دستورالعمل های مراقبت ایمپلنت دندان است که متخصص ایمپلنت ارئه داده است.


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


امروزه همه برای داشتن لبخندی زیبا و جذاب تمام سعی و تلاش خود را میکننند . باید این را در نظر بگیرید که وجود دندان های زیبا چه تاصیر بی نظیری در لبخند شما دارد. برای این امر یکی از روش های جدید لمینت دندان می باشد که دندان های شما را زیبا می کنند .در حقیقت این روش با موادی به رنگ خود دندان و یا همرنگ دندان می توانند مشکلات و عیب های دندان مثل شکل ظاهری و یا فاصله ایجاد شده بین دندان ها را ترمیم و اصلاح کند


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


اما اول بدانیم که لمینت دندان چیست ؟ در واقع لمینت دندان از پوسته های ظریف و شیشه ای شکل که دارای استحکام بالایی می باشد و این پوسته های ظریف برای پوشاندن سطح رویی دندان استفاده می شود هر چقدر که دندان های شما از نظر شکل و ظاهر نامرتب باشد با این روش می توانید لبخند و دندان های زیبایی داشته باشید.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


خانم دکتر ترمه

- بهترین دندانپزشک با استفاده از جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی
هدف ما بهترین کیفیت و حسن انجام کار خود میباشد و در این دوران از زمان کم هزینه برای مردمان کشور