بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

دکتر دندانپزشکی اطفال در تهران | بهترین دندانپزشکی اطفال در تهران

خانم دکتر ترمه

دکتر دندانپزشکی اطفال در تهران | بهترین دندانپزشکی اطفال در تهران

یکی از رشته های تخصصی در دانشگاه دندانپزشکی ، رشته دندانپزشکی اطفال است .هدف از این رشته جلوگیری و درمان بیماریهای دندان و دهان در کودکان است .هر فردی که می خواهد وارد این رشته تحصیلی شود باید به مدت 3 سال تحصیل کرده تا تجربه و مهارت لازم برای درمان و مشکلات دهان و دندان اطفال را به دست آورد.

در بیشتر دندانپزشکی های مخصوص کودکان از جمله در دندانپزشکی های واقع در تهران محیط مطب  دکتر دندانپزشک باید برای کودکان ازنظر رنگ آمیزی محل باید  شاد بوده و از وسیله تزئیناتی زیبا و جذاب  برای کودک استفاده شده باشد. تا کودکان در این محیط احساس آرامش و امنیت بکند . در ضمن باید از امکانات بازی و سرگرمی مناسب کودکان برخوردار باشد. با انجام این اقدامات کودک ما باید با رغبت تمام وارد محیط شود.

در اینجا مهمترین موضوع رفتار دکتر دندانپزشک اطفال می باشد. در واقع  یک دندانپزشک کودکان خوب  که باید ارتباط گرم و صمیمی با کودک برقرار کند و بتواند به کودکان حس امنیت را به آنها بدهد . یک  دکتر دندانپزشک اطفال باتجربه و مهار ، میتواند حس ترس و دلهوری کودک شما را کنترل کند و او را برای درمان  و ترمیم دندان هایش تشویق کند. البته وجود وسایل بازی و سرگرمی کودک شما، در یک مطب دندانپزشکی کودکان می تواند کودکان را به شوق بیاورد  و این هنر دندانپزشک کودکان است که بتواند رفتار کودک شما را کنترل کند، تا کودک شما ، برای  باقی درمانها هم آمادگی برگشت را داشته باشد. از طرفی دکتر دندانپزشک کودکان باید با تجربه  و مهار و در واقع مهربان باشد و قابلیت برقراری ارتباط با تمام کودکان را داشته باشد.

به طور خلاصه یک دکتر دندانپزشک اطفال در تهران تلاش می کند تا از لوازم کودکانه و وسایل نزدیک به سلیقه کودکان در هر سنی ، استفاده کند تا بچه کاملا سرگرم شده و احساس ترس از دندانپزشکی  و وسایل آن را نداشته باشد.
برچسب ها :

بهترین دندانپزشکی اطفال در تهران

دکتر دندانپزشکی اطفال در تهران


معرفی توسط خانم دکتر ترمه :

دکتر مریم زندیه دکتر دندانپزشکی در ولیعصر جراح- دندانپزشک متخصص بیماریهای دهان و دندان دارای بورد تخصصی فارغ التحصیل دکترای عمومی از اصفهان و دکترای تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی و با 18 سال سابقه کار ،3 سال عضو هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و مدرس سابق جهاد دانشگاهی تهران دارای سابقه خدمت در کلینیک‌ و درمانگاه های متعدد خیریه